Pubg New State Lite 2022 İndir – APK ve OBB

Pubg new state Lite Indir


Pubg New State Lite 2022 İndir

Pubg New State Lite 2022 İndir (0.11.0)

Krafton Games

0.11.0

İndirme linki yakında eklenecektir.

DeveloperKRAFTON, Inc.
Minimum RequirementAndroid 5.0 and up
Package Namecom.pubg.newstate.beta
MD5f47eda73904c5c77cff8cace4dede0cc 
Version0.9.5.57

Pubg New State Lite’ı İndirin mi?

Pubg New State Lite İndir : Yeni oyun ile düşük seviye cihazlara sahip kişilerin endişelenmesine gerek yok. Şirketin yakın zamanda Pubg lite’a benzer bir lite versiyonunu piyasaya sürmesi bekleniyor. Lobi, bölge küçüldükçe oyunu daha yoğun ve agresif hale getiren 60 oyuncuya düşürülecek.
Birinin birden fazla sunucuda oynamasına izin verilecek. Ama dezavantajları hala var. Oynanış maksimum 60 fps’ye düşürülecek ve grafikler HD’yi geçmeyecek. Harita alanı küçültülecek.
Yeni sürümler hala popülerlik kazandıkça, çöpçatanlık süreleri hala yüksek ve algoritma lobiyi botlarla dolduruyor.

Sistem gereksinimleri Pubg new State lite

Android işletim sistemi 4.0 veya üstü olmalıdır
RAM: 2GB
Bellek: Basitleştirilmiş oyun en az 700 MB boş alan gerektirir

Ana sürümde hala hatalar ve aksaklıklar olduğundan, Krafton lite sürümünü ana sürüm kararlı olana kadar erteledi. Beta sürümünün 10 Aralık’tan itibaren test sunucusunda kullanıma sunulacağı varsayılmaktadır. Pubg New State Lite 2022 İndir

Must read

Pubg New State Detaylar

İkonik fon müziği ve devasa bir oyuncu tabanı ile PUBG New State Krafton, ikinci gününde 10 milyon indirmeyi aştı. Oyun, orijinal PUBG’nin sevilen özelliklerini alır ve oyuna parlak yeni bir dokunuş katar. PUBG evreninin fütüristik zaman çizelgesinde geçen oyunda şu anda 2 ana harita bulunuyor.

Troi

Troi Pubg new state map

Yeni battle royal haritası, toplam 22 ana lokasyona sahip engebeli araziye sahiptir. Aralarında favoriler sergi salonları ve alışveriş merkezleridir. Bu, harika oyun içi açıklamalara sahip 8km×8km’lik bir harita.

Erangle 2051

Erangel 2051

Hayranların favorisi Erangle, yeni bir fütüristik dokunuşla yeniden sunuluyor. Bu harita hakkında daha ne söylenebilir ki, hepimiz bunu o kadar çok oynadık ki kendimiz çizebildik.

Station Beta (TDM)

Envanter ve deponun değiştirilmesi, hala beta aşamasında olan yeni bir İstasyondur. Her zamanki gibi, bu 4v4 ​​bir maçtır ve takım oyunu kazanmak için 40 öldürme yapar. Ana değişiklik, istediğiniz ön ayarı seçebilmenizdir. Tüm eklentilerin kilidi açıktır ve silahınızı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eski favori yeniden tasarlandı

Oyun, yeni bir bedende eski bir ruha sahip olmak gibi hissettiriyor. Bariz yeni unsurlara rağmen, hayranların test ettiği ve sevdikleri aynı kaldı. Krafton, eski oyuncuların yeni oyunun tadını çıkarırken iyi bir nostalji tadına sahip olmalarını sağlamak için mükemmel bir iş çıkardı. Yeni keskin nişancı DSR-1 dışında silahlar aynı kalıyor. Diğer keskin nişancılar gibi 7.6 mermi kullanır.Pubg New State Lite İndir